Tercüme Hizmetlerimizden Faydalanın

Dil uzmanları olarak biz Türk şirketleri ve bireylere hızlı ve profesyonel Almanca metin düzeltme ve çeviri hizmetleri sunuyoruz. Takımımız ihtiyacınız olabilecek düzeltme ve herhangi bir çeviriyi gerçekçi bir fiyat ile doğru güvenilir bir şekilde sağlamakta uzmandır. Biz kaliteden ödün vermeksizin zamanında teslimat ile çalışırız.

Genel çeviriden özel çevirilere geniş bir alanda tercüme işinde uzmanlığa sahibiz.

UZMANLIK ALANLARI

Banka ve Finans : Tercümanlarımız içlerinde iletişim bilgileri, basın duyuruları, teklifler, anlaşmalar, sunumlar, raporlar ve değerlendirmelerin olduğu finansal dökümanlarda doğru terminolojiyi kullanmakta ustadır.

Kurumsal İletişimler : Tercümanlarımız Almanca'nın etkili olduğu ve konuşulduğu kurumsal dünyadan ve nasıl verimli iletişim kurulacağını bilen profesyonel bir geçmişten gelmektedir.

Sigorta : İster ürünleriniz yurtdışından sigortalanırken, ister yabancı bir sigorta şirketiyle anlaşma, talep doldurken ve isterse siz yolculuk yaparken tercümanlarımız değerlerinizi koruyup haklarınızı anlama sürecini kolaylaştırabilir. Eğer yurt dışı genişlemenizi gözeten yerel bir sigorta firmasına sahipseniz, ihtiyacınız olabilcek herhangi bir dökümanı güvenle çevirerek yardım edebiliriz.

Hukuk : Yasal dökümanlarda kullanılan dil sık sık kafanızı karıştırabilir bu yüzden yasal dökümanların her çeşidinde size destek vermek için buradayız.

Pazarlama : Alman tercümanlarımız mesajlarınızın Avrupa’da ticaret yapmak için mümkün olan en etkili dil ile duyurulacağını sağlamayı temin etmektedir.Biz reklam materyallerinin her çeşidi ve online içerikleri geliştirmede işinin ehliyizdir.

Sağlık : Alman sağlık ekipmanları dayanıklılık ve kalitesi ile ünlüdür. İster yeni sağlık teknolojisi geliştirilmesinde, ister sağlık olanaklarında Almanca iletişime geçmek için belegeleme, sağlık ekipmanlarının ithalat ve ihracatı ile ilgili tercümanlık hizmeti isteyin ya da başka herhangi belirli bir iş, tercüman takımımıza uygun cevabı hazırlattırın.

Bilim ve Teknoloji : Bilim-teknoloji, araştırma ve geliştirmenin kalbi Almanca konuşulan bir dünyadır; İsviçre’deki CERN’den Avusturya Teknoloji Araştırma ve Geliştirme Konseyi ve Almanya Teknik Üniversitesine kadar Almanca iletişim dünyasının merkezindedir. Almanca’ya hem IT ve hem de mühendislik sektörlerinde ihtiyaç duyulur. Tercümanlarımız teknik dallara bakmayarak ihtiyaçlarınızı gidermek için buradadır. Tercümanlarımız kaynak dokümanları, örnek çalışmalar, araştırma dökümanları, kullanım kitapçıkları, teklifler ve benzerleri olmak üzere çevirileri yapabilir, işinizi kolaylaştırırlar.

Medikal : Almanya, Bayer ve Roche gibi en büyüklere ev sahipliği yapan medikal pazarda büyük bir oyuncudur. Medikal sektör pazarlama, iş geliştirme, iletişim kadar ürünlerin satışı, satınalması ve tüketimi ile ilgili firmalar için de doğru ve güvenilir tercümanlık hizmeti sağlayabiliriz.