HAKKIMIZDA

Ozeldersalmanca.com Yabancı Almanca Öğretmenlerinin oluşturduğu bir topluluktur. Amacımız amatör ruhu profesyonel bir bakış açısıyla bir araya getirerek size Almanca'yı en efektif şekilde öğrenebileceğiniz çözümü sunmaktır. Bizim görüşümüze göre dil öğrenmek uzmanlık, emek, çaba işidir. Biz bu öğrenimi kolaylaştırmayı umuyoruz ki bu nedenle grubumuzdaki her bir öğretmen Almanca konuşulan ülkelerden gelip Almanca öğretmeye hem emek hem gönül verdi. Grubumuzdan isterseniz Özel Almanca Dersi (Genel Almanca, Çocuklara Almanca, Konuşma Dersi, İş Almanca'sı,TestDAF yeterlilik sınavı, Abitur, Matura, Aile Birleşimi sınavları) isterseniz Almanca Kursu(kurumlara özel) ve hatta Almanca çeviri talep edebilirsiniz. Yetişkin veya çocuk olması fark etmez; her iki durumda da bizden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Almanca özel ders/kurs istediğinizde daima ana dili Almanca olan yabancı bir öğretmenle çalışacaksınız ve bu sayede sadece öğrenmeyip aynı zamanda bu dili seveceksiniz de. Size Almanca öğretirken dil koçluğu da yapıyor olacağız.

  • Almanca Özel Derslerimiz kişiye özel birebir derslerdir. Bu dersleri isterseniz evinizde, ofisinizde veya Taksim, Kadıköy eğitim merkezimizde yüz yüze alabilir veya online ders yapabilirsiniz. 
  • Şayet bir şirket/kurum olarak başvurmak isterseniz sizin kurumunuzda bir sınıf açabiliriz veya yine Taksim eğitim Merkezimizde eğitim verebiliriz.
  • Almanca özel ders talebiniz için iletişim tıklayarak kısa talep formunu doldurmanız yeterlidir. Ardından biz sizinle irtibata geçeceğiz.