Eğitim Sistemimize Bir Göz Atın

Yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeyle, kapsamlı bir sistem geliştirdik: Bu sistem başlangıç aşamasından ileri seviye veya özel uzmanlık alanını içeren dil öğrenimine kadar analizleri, hazırlığı ve yönetimini içerir. Öğrenme aşamaları boyunca öğrencilerimizin ilerlemelerini değerlendirdik ve onlara sürekli geri beslemeler sağladık.

Seviye testi : İlk olarak doğru bir dil seviyesi tanımlamak için her öğrencinin güçlü ve zayıf yönlerini belirleriz. Bu test, öğrencilerimizin gereksinimine göre dersin altyapısını oluşturmak için kullanılır.

İhtiyaç Analizi : İster iş, ister yüksek eğitim, ister sınav hazırlık ya da diğer amaçlar için olsun, Almanca ihtiyacının içeriğine göre öğrenciyle birlikte detaylı bir ihtiyaç analizi çıkartılır.

İlerleme : Öğrencilerin arzu ettikleri öğrenme rotasında ilerleyişinin devamından emin olmak için belirli aralıklarla izleriz. Devamlı olarak endişe alanlarını belirler ve değişiklik gereksinimlerini programımıza uyarlar ardından seviyeleri ve bir sonraki adımları nasıl atacaklarını anladıklarından emin olmak için öğrencilerimize geri bildirim veririz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Almanca ders programımızdan birine kayıt yaptırmak isteyen ilk olarak email ya da telefon yolu ile bizimle temasa geçmelisiniz. Bu sitede bize ulaşın sekmesinin altında temas bilgilerini bulabilirsiniz. Eğer programımız hakkında merak eder ve başlamadan önce şahsen dil merkezlerimizden birini ziyaret etmeyi isterseniz email ya da telefon yolu ile koordinatörlerimizden biri ile tanışarak randevu alabilirsiniz. İsteğinizi aldıktan sonra hangi tür öğretmenin öğrenme sitilinize uygun olacağını ve nasıl bir dil seviyesinde göründüğünüz hakkında daha fazla bilgi almak için sizinle temasa geçeceğiz. İlk dersiniz için sizin özellik ve ihtiyaçlarınıza uygun olan bir öğretmeni eşleştirecek ve sonrasında buluşmanız için yer ve zamanı belirleyeceğiz. İlk dersi en rahat nerede hissediyorsanız orada alabilirsiniz.Dil merkezlerimizden birinde ya da ev veya ofisinizde.