Neden Esnek Lokasyon

Birebir özel ders ve dil koçluğu alanlarındaki uzmanlığımız ile Akademik, Genel veya İş Almancası, TESTDAF, ABITUR, MATURA, AİLE BİRLEŞİMİ sınavlarına hazırlık seçeneklerinde hızlı ve uzun ömürlü olan sonuç odaklı çözümler üretiriz.

Öğretmenlerimiz deneyimli, nitelikli ve ana dili Almanca olan profesyonellerden oluşur ve öğrencilerin ihtiyaç ve tercihlerine duyarlı üretken ilişki kurarlar. Bütün öğretmenlerimiz yüksek motivasyonlu, etkili öğretme tekniklerine sahip, sabırlı, çalışmalarında hazırlıklı ve dil seviyelerinde uzmandır.

Esnek Lokasyon Nedir?

Esnek lokasyon uygulaması yapmamızın amacı öğrencilerin derslerini alırken kendilerini rahat hissetmelerine verdiğimiz önemdendir. Öğrenciler ihtiyaç duydukları programa göre kendilerine en uygun ders lokasyonuna kendisi karar verir. Dersler, Taksim merkez (Avrupa Yakası), Kadıköy (Asya Yakası) merkez ofislerimizde veya alternatif olarak (çoğu öğrencinin tercihinde olduğu gibi) kendilerinin ofislerinde, evlerinde veya kafelerde yapılabilir. Bu durumda öğretmenlerimiz öğrencinin lokasyonuna gelir ve ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanır.

Seçimlerinizin akademik yada profesyonel alanlarında seçimli bir vurgulama ile dil antrenörlüğü ve birebir özel derslerin tedarikindeki uzmanlığımız uzun ömürlü ve hızlı sonuçlar üretecektir.

Öğretmenlerimiz tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza hassas, öğrencilerle verimli ilişkiler kurmakta uzman Almanya dan profesyonel, kaliteli ve deneyimlidirler. Öğretmenlerimiz başlangıç seviyesinden ileri seviyeye bütün seviyelerin öğrencileri için hazırlıklıdırlar. Ayrıca onlar geçmiş Alman dili sınavları ya da Almanca ile alakalı ticaretle ilgilenen öğrencilere yardım etmek için belirli alanlarda uzman olabilirler.

Dersler dil merkezimizin bulunduğu Taksim (Avrupa Yakası) ya da Kadıköy (Asya Yakası) düzenlenebilir. Alternatif olarak birçok öğrencimiz ofislerinde, evlerinde ya da local kafelerde ders almayı tercih etmektedirler. Bu durumda öğretmenlerimizi size göndereceğiz ve öğretmenin yol masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.